Forumoverzicht » FISCAAL & FINANCIEEL RECHT » Belastingen, BTW & Accijnzen

Opgepast !

waarschuwing Dit forum is geen vervanging voor professioneel juridisch advies. Raadpleeg steeds een erkend raadsman of vakspecialist. De redactie van dit forum is niet aansprakelijk voor eventuele schade die zou voortvloeien uit berichten geplaatst op dit forum. Lees onze forum-regels. Is dit uw eerste bezoek ? Lees dan even onze handleiding.





Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 2 berichten ] 


Auteur
Zoek naar:


Geregistreerd: 27 apr 2008 04:54
Berichten: 2

Bericht Geplaatst: 07 jul 2008 11:25 
Omhoog  
vanaf 25 jaar krijg je voor je kind geen kinderbijslag meer.
Blijft dit kind evenwel ten laste voor de belastingen zolang het studeert, geen inkomen heeft en op het thuisadres woont ?

  Profiel  


Geregistreerd: 27 dec 2006 05:10
Berichten: 1632

Bericht Geplaatst: 07 jul 2008 16:44 
Omhoog  
Ja; er is geen leeftijdsgrens.
Artikel 136 WIB92:
Als ten laste van de belastingplichtigen worden aangemerkt, mits zij deel uitmaken van hun gezin op 1 januari van het aanslagjaar en zij persoonlijk in het belastbare tijdperk geen bestaansmiddelen hebben gehad die meer dan 2.700,00 EUR (basisbedrag 1.800 EUR) netto bedragen :
1° hun kinderen ;
2° hun ascendenten ;
3° hun zijverwanten tot en met de tweede graad ;
4° personen van wie de belastingplichtige als kind volledig of hoofdzakelijk ten laste is geweest.

  Profiel  
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 2 berichten ] 



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten




© 2005-2013 JuridischForum.be. Alle rechten voorbehouden.

Powered by phpBB © 2001-2013 phpBB Group
phpBB.nl Vertaling